S2 COMPUTERS

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom a servisom výpočtovej techniky, predajom spotrebného materiálu a poskytovaním služieb. Našou snahou je vyhovieť všetkým Vašim prianiam.

S2 COMPUTERS

Výpočtová technika, počítače, upgrade PC, predaj a servis vo Zvolene, E-shop

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom a servisom výpočtovej techniky, predajom spotrebného materiálu a poskytovaním služieb. Našou snahou je vyhovieť všetkým Vašim prianiam.

Adresa: Námestie SNP 75/26 Zvolen
Telefón:045 5459646
Kontaktná osoba:Stanislav Smolko
Mobil:0903493587
E-mail:info@s2computers.sk
Servis:servis@s2computers.sk

Služby, ktoré Vám ponúkame
Predaj počítačových zostáv na želanie:

Ide o počítačovú zostavu vyšpecifikovanú podľa vašich požiadaviek resp. potrieb. Neplatíte tak za niečo čo v skutočnosti nepotrebujete resp. nevyužijete a tým ušetríte. Predajcovia v spolupráci s technikmi vám ponúknu osvedčené kombinácie pripravené pre neskoršie rozšírenie zostavy.
Predaj komponentov a médií:

Náš zámer je dodávať iba kvalitné značkové komponenty osvedčených značiek výrobcov, kde sa chceme vyhnúť problémovým typom v spolupráci s našimi dodávateľmi kde sme priebežne upozornení na problémy, ktoré by sa mohli vyskytnúť u vybraných typov komponentov prípadne ich častým reklamáciám. Preto sa Vám u nás môže stať, že Vám doporučíme iný typ komponentu. Média predávame iba 1. triedy osvedčených značiek ak Vám nejaké v našej predajni budú chýbať dajte nám o nich vedieť po úspešnom absolvovaní našich testov sa určite objavia u Nás v predajni.
Upgrade počítačov:

Potrebujete zvýšiť výkon za rozumné peniaze prípadne rozšíriť o blue ray mechaniku? Ste vášnivý hráč a potrebujete poradiť podľa skutočných skúseností? Sledujeme za Vás výsledky testov grafických kariet ich ceny na trhu a preto si u nás zaručene vyberiete za svoje peniaze maximum...
Externé spravovanie počítačov a počítačových sietí pre firmy:

Základom každej dobre uspešne sa rozvíjajúcej firmy je mať dobre navrhnutú a funkčnú počitačovú sieť,server,prípadne komplexný informačný systém pod jednou strechou. Ďalšou veľmi dôležitou vecou je mať správny technologický trend aby ste udržali krok s konkurenciou prípadne boli o krok pred ňou.Na to aby ste tieto predpoklady splnili potrebujete bud dobrého a skuséneho IT pracovníka ale dobrého IT partnera, ktorý túto náročnú úlohu splní podľa vašich požiadaviek a udrží technologický trend s myslením pre budúcnosť.

Ako partner IT Vám ponúkame
# Správne fungujúce a výkonom vyvážené IT systémy s technologickou rezervou...
# Dobre navrhnutú a spoľahlivú počítačovu sieť
# Vhodné produkty a zariadenia s dlhou životnosťou a nízkymi nákladmi na prevádzku
Servisné služby:
# inštalácie a opravy hardware
# inštalácie a testovanie software
# pretaktovanie (zvýšenie výkonu) PC
# čistenie PC a komponentov
# testovanie výkonu a stability
# diagnostiku
# flash biosu a firmware
# zálohovanie dát
# filtrovanie webobsahu
# iné

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Kamenná predajňa, Zvolen

Pondelok:09:00 - 12:0012:30 - 17:00
Utorok:09:00 - 12:0012:30 - 17:00
Streda:09:00 - 12:0012:30 - 17:00
Štvrtok:09:00 - 12:0012:30 - 17:00
Piatok:09:00 - 12:00 12:30 - 17:00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.