Úvod > Ponuka práce > Obchod, obchod. zástupca > Obchodný zástupca - Retail (ZC, ZH, BS,ZV, )

Obchodný zástupca - Retail (ZC, ZH, BS,ZV, )

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Banská Štiavnica
Možný termín nástupu:
ASAP
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- možnosť pracovať s úspešnými a kvalitnými produktmi v dobre fungujúcom obchodnom tíme,

- motivujúce finančné ohodnotenie,

- možnosť sebarealizácie a budovanie distribučného kanála,

- služobný automobil, mobilný telefón,tablet, notebook,

- ďalšie zaujímavé benefity
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis.Zaslaním Vášho CV nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, a teda potvrdzujete nasledovné:

"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti Slovenské liehovary a likérky, a.s. .Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu určitú 3 roky a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."
O spoločnosti:
Spoločnosť ST. NICOLAUS je jednou z najvýznamnejších obchodných a výrobných spoločností, ktorá nadväzuje na bohaté tradície a skúsenosti výroby liehovín na Liptove. História spoločnosti siaha až do roku 1867, kedy liehovarnícky majster Armin Stark založil v Liptovskom Mikuláši prvú rafinériu liehu. Dnes spoločnosť pôsobí v troch krajinách (SVK, CZ, HU) a výrobu realizuje v troch výrobných závodoch.

Kvalitu liehovín, ovocných destilátov a dnes už aj vín spoločnosti ST. NICOLAUS zaručujú prvotriedne suroviny ako aj tradičné, rokmi overené výrobné postupy a neustále zdokonaľované receptúry. ST. NICOLAUS zavádza do procesu výroby moderné, inovatívne technológie a na všetkých úrovniach zamestnáva najlepších odborníkov z branže. Produkcia ST. NICOLAUS odráža požiadavky zákazníkov, ako aj najnovšie svetové trendy v oblasti liehovarníctva, destilatérstva a výroby vín.

ST. NICOLAUS sa spája nielen so silnými a známymi slovenskými značkami ako sú Nicolaus vodky - extra jemná, ochutené a likéry, Demänovka, Jubilejná, Klasik a Slovenské vinice, ale aj zahraničnými. Vďaka svojej sile a spoľahlivosti sa ST. NICOLAUS stal distribučným partnerom pre viaceré importné značky ako brandy Soberano a Lepanto, London Gin No1, whiskey Nomad a Label 5, kubánske rumy a kvalitné vína z tradičných vinárskych krajín ako Španielsko, Argentína a Chile.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
6.4.2018
Počet videní:
41