Úvod > Ponuka práce > Obchod, obchod. zástupca > Obchodný zástupca AUTO divízia LKW - Zvolen, Žarnovica, Krupina, Žiar n. Hronom, Banská Štiavnica

Obchodný zástupca AUTO divízia LKW - Zvolen, Žarnovica, Krupina, Žiar n. Hronom, Banská Štiavnica

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Banská Štiavnica
Možný termín nástupu:
01.03.2018
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Ponúkame perspektívnu prácu na trvalý pracovný pomer v expandujúcej medzinárodnej spoločnosti, priateľsky kolektív a hodnoty rodinnej firmy. Budete nastupovať do regiónu, ktorý dlhodobo funguje, dostanete portfólio aktívnych zákazníkov - nezačínate od nuly.

Zaručená základná mzda a možnosť vysokého zárobku v závislosti na dosiahnutých výsledkov. Pravidelné vzdelávanie zamestnancov na odborných školeniach. Služobný automobil, s možnosťou využívania aj na súkromné účely. Moderné pracovné podmienky (súčasťou štandardného vybavenia je aj notebook pre elektronické spracovanie objednávok, v ktorom je nahraný katalóg tovaru), prepracovaný kariérny systém a možnosť sa rozvíjať.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
O spoločnosti:
Sme medzinárodná spoločnosť s viac ako 60 ročnou tradíciou. Sme výrobno- obchodnou spoločnosťou, ktorá je zameraná na priamy predaj v oblasti v oblasti auto-opravárenstva a stavebníctva. Dosahujeme obrat 1 miliardu euro s viac ako 9000 zamestnancami a to nás radí medzi najúspešnejších spoločnosti vo svojom obore.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
25.1.2018
Počet videní:
76