Penzión Starý Hostinec

Ubytovanie v tichom dedinskom prostredí v rodinnom penzióne Starý hostinec, ktorý sa nachádza v obci Svätý Anton, neďaleko mesta Banská Štiavnica. Penzión Starý hostinec ponúka nielen ubytovanie ale aj relax a dobrú slovenskú reštauráciu.

Penzión Starý Hostinec

Ubytovanie v penzióne pri Banskej Štiavnici, slovenská reštaurácia.

Ubytovanie v tichom dedinskom prostredí v rodinnom penzióne Starý hostinec, ktorý sa nachádza v obci Svätý Anton, neďaleko mesta Banská Štiavnica. Penzión Starý hostinec ponúka nielen ubytovanie ale aj relax a dobrú slovenskú reštauráciu.

Adresa: Svätý Anton 81, 969 72 Banská Štiavnica
Telefón:+42145 6931124
Kontaktná osoba:Dita Baranyaiová
Mobil:+421903755770
E-mail:info@staryhostinec.sk

Starý hostinec je rodinný penzión, vhodný pre rodiny s deťmi, ale aj pre menšie skupiny. Nachádza sa v strede obce Sv. Anton, vzdialenej 6 km od Banskej Štiavnice. Nájdete tu kvalitnú slovenskú reštauráciu aj útulné ubytovanie. Upúta Vás svojím zaujímavým vonkajším a vnútorným prevedením
Ubytovanie je v podkroví, sa skladá z 12 izieb. Celková kapacita je 28 pevných lôžok a 10 prístelkov. Izbičky sú 2 a 3 lôžkové s prístelkami. Izbičky majú vlastné
sociálne zariadenia, televízor, chladničku, rádio + CD.1 x dvojlôžková izba - bezbariérový prístup.
Každá izbička je zariadená podľa vybraného regiónu
Slovenska a podľa jednotlivých obcí z okolia Banskej Štiavnice.

Volajú sa: Myjava, Detva, Liptov, Spiš, Hont, Prenčov, Hrušov, Krnišov. Privíta Vás príjemná vôňa dreva, ktorá tu prevláda.
V prízemí sa nachádza reštaurácia a recepcia. Kapacita 35 miest + 20 miest na terase. Raňajky, obedy, večere sú v ponuke z 30 druhov slovenských jedál, každý mesiac obohatená o nové slovenské špeciality. Prostredie vhodné na malé recepcie, rodinné oslavy, firemné stretnutia.
Penzión Starý hostinec ponúka zaujímavé pobytové akcie spojené s programom pripomínajúcim ľudové zvyky a tradície. K tejto ponuke patria zabíjačky, kačacie hody, ochutnávka vín a iné podujatia v sprievode živej hudby.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Pondelok:10.0022.00
Utorok:10.0022.00
Streda:10.0022.00
Štvrtok:10.0022.00
Piatok:10.0022.00
Sobota:10.0022.00
Nedeľa:10.0022.00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.