banskastiavnica.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

JARNÁ FANTASY - detský mestský tábor

„Jarná Fantasy“ bol názov mestského tábora, ktorý pre deti pripravilo Súkromné centrum voľného času Quo Vadis zo Zvolena počas jarných prázdnin

JARNÁ FANTASY - detský mestský tábor

 

„Jarná Fantasy“ bol názov mestského tábora, ktorý pre deti pripravilo Súkromné centrum voľného času Quo Vadis zo Zvolena počas jarných prázdnin.

Tábor bol nielen fantastickým jarným dobrodružstvom pre všetkých zúčastnených, ale aj zaujímavou alternatívou pre zmysluplné voľnočasové aktivity počas prázdninových dní. Viac ako 25 „ táborových detí „ si prichádzalo každý deň po nové zážitky...Pondelok bol dňom, ktorý ich uviedol do Umeleckej Fantasy.

 

JARNÁ FANTASY - detský mestský tábor

 

Mohli si v nej vytvoriť pekný darček k MDŽ, rôzne jarné inšpirácie, ale aj nazrieť do zákulisia zvolenského divadla J. G. Tajovského prostredníctvom pútavej exkurzie. Utorok si podal ruku s vedomosťami, a tak Vedomostná Fantasy  vytvorila priestor pre ukážky policajného výcviku, aktivitu o zdravom životnom štýle či návštevu dopravného ihriska v Banskej Bystrici.

 

Nielen vedomosťami je však človek živý, a tak sa streda stala nositeľkou Športovej Fantasy, ktorá ponúkla deťom pohybovú Hopla dráhu, turnaj v stolnom futbale, ale aj Ice planétu pre korčuliarov na Zimnom štadióne vo Zvolene. Tajomno a záhadno vniesol do táborového prostredia štvrtok, tento deň ako zástupca Tajomnej Fantasy pripravil nečakané aktivity: “Hod pavúkom na terč“, „Uhádni, čo už vieš“, „Hlavolam bez hlavy“,  nuž a  na záver  otvoril deťom dvere do tajomnej komnaty Harryho Pottera.  K táborovej nálade neodmysliteľne patrí aj dobrodružstvo: tejto úlohy sa zhostil posledný deň Jarnej Fantasy -  piatok.

 

Ako výpravný sprievodca Dobrodružnej Fantasy tak preniesol deti do Banského múzea a Geobádateľne v  Banskej Štiavnici.

 

Jarná Fantasy  sa tak stala zážitkom pre všetkých, ktorí majú chuť so Súkromným centrom voľného času Quo Vadis  objavovať stále nové dobrodružstvá....     

       

Mgr. Miroslava Lenďáková

riaditeľka SCVČ Quo Vadis

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Banská Štiavnica, Banská Belá, Banský Studenec, Svätý Anton, Štiavnické Bane
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang